SPORTOVNÍ VYŽITÍ

Pokud jste sportovní typ, určitě si u nás přijdete na své. V našem rekreačním středisku Krasnice totiž nabízíme mnoho různých sportovišť a dalších aktivních vyžití. Toto obzvláště ocení učitelé organizující školu v přírodě, či vedoucí dětských táborů.

V areálu se nachází hřiště na tenis, volejbal a připravujeme beach volejbal. Dále si můžete zahrát ruské kuželky, stolní tenis nebo využívat náš multifunkční sál pro jakékoli aktivity od cvičení až po taneční zábavy. Pro menší děti jsou hned vedle budovy připraveny dětské prolézačky a pískoviště. Všechna sportoviště jsou navíc vybavena příslušným nářadím, takže se nemusíte obávat, že si své zapomenete doma. U nás si vybere opravdu každý.

 

Pokud radši chodíte na výlety, bude příroda v okolí to pravé pro Vás. Středisko je obklopené krásnými lesy, které jsou protkané různými cestičkami a stezkami. Můžete například vyrazit po žluté turistické stezce, která Vás provede okolím a zavede Vás na zajímavá místa včetně několika skalních výchozů, ale také třeba k památníku boje partyzánské skupiny Záře. Na stezku se můžete připojit u rozcestníku na hrázi Krasnického rybníka, který se nachází kousek od střediska.

Při pobytu v našem rekreačním středisku Krasnice se tak nudit opravdu nebudete :)

© 2024: Krasnice.cz